UŽ NESPŘÁTELUJU!!

ZÁKAZ REKLAM!! =X

Na půl dole-na půl nahoře 12

9. září 2008 v 21:18
Marná záchrana..nový sen...

Sasuke se pomalu probouzel...Sakura vedle něj seděla a Naruto na druhé straně..
,,M?Sasuke-kun?"skočila mu kolem krku Sakura když viděla že se probral.
,,A-ale..proboha Sakuro?!!Vždyť krvácíš?!!"
,,Ne..to..to je jen škrábanec..."Sasuke si jí s probodávaným výrazem prohlížel a pak jen řekl.
,,Dobře teda.."

---zatím souboj Tifa-Michiko-Aiko vs rodiče---
Tifa jednu ruku tak moc držela v pěsti že se jí nechty zarívaly do kůže...a druhou rukou modulovala vodu...potom ruku pomalu začala stejně jako druhou ruku, spínat do pěsti.Bublina se zmenčovala...Aiko, která nad ní (Moje poznámka:no nevim jestli stála no..jakoby stála) hodila do bubliny tři kunaie..po chvilce čtyři...ruce dala kříčem a v bublině začalo hořet..Ozval se křik(poznámka:já jsem teda nějaká..no..dejme tomu že jsem se koukala na masakrXD)Michiko zkočila k bublině..,,Tak to tak vypadá,že tak silní zase nejste!"řekla výsměšně Tifa..
,,Tifo začni se klidnit..To už je moc"usmívala se Michiko a přiblížila se k bublině..Natahovala k ní ruku-,,Michiko!!"lekly se Tifa a Aiko současně..Michikinu ruku chytl její otec a ztáhnul jí dovnitř..,,Buď nás pustíte..a nebo..jí už neuvidíte.."
,,To je neuvěřitelný čeho jsou schopný..svou vlastní dceru!"byla už teda hodně naštvaná Tifa a její proměna se čím dál víc klubala.
,,Dělej!"poručil jí jako psovi její táta..To už Ale Tifa nezvládla udržet a démon jí pohltil..Zařvala..Místo Tifi, byl na místě obrovský modrý vodní drak...Zařvala a oči se lí bledě modrře rozsvítily.
(ehem..představte si ho trochi jinak prosim XD XD)
,,Co to bylo??"lekla se Sakura a otočila se za výkřikem.,,Ale vždyť..to..je-"
,,Tifa a její démon.."dopověděl Naruto a rozběhli se tam...
Sakura se koukla nahoru na vodopád..zastavila se..
,,To ne.."rozklepala se...,,Eh?Sakura-chan?"zastavil se o dva kroky před ní Naruto a všiml si, že jí opět po tváři stéká slza...
Sakura ukázala prstem na jednu z hlav...
Všihni co se k nim sešli se tam podívala...,,T-Tsunade..."vykoktal Naruto otevřenou pusou a všichni se tam rozeběhli..
,,Tohle jssi ssi zvolila Tssunade.."zasyčel sliz Orochimaru..
,,A jsem za to hradá!"řekla zdrceně..Orochimaru jí ještě více probodl...Poté jí nůž v těle nechal a ona se chytla za ránu a vyndavala si meč..Zatím se on otočil.
,
,Zabiju tě!!"zařvala na otce Tifa a zmyzela..
Její matka a otec se kolem sebe ohlíželi..Michiko se snažila zapojit své myšlenkové jutsu ale nešlo to...Aiko lžele bezbraně na vodě..byla vyčerpaná..,,Aa-a"začal se dusit otec a pustil Michiko která hupsla ke své matce a vyřizovala si s ní účty..Jejich otec padl na kolena a ukrutně se dusil kašlem..do plic se mu dostala voda...
,,Tohle tě pomalu ale určitě.."nedořekl démon v Tifě...a šel neviditelně na pomoc Michiko..Dusil se..vykašlával pořád jen vodu...
Jejich matka se utápěla ve vlastní krvi...až se propadla do hlubin jezera..Michiko pro ní ale zkočila..Vytáhla na souš..a dala pěstí...ona nic neřekla...nevnímala...A pak..ten člověk který chtěl všechny tři sestry zabít...umřel...utopil se...Tifa se začala proměnovat zpět..
,,Kde jsou všichni?"vstala Aiko a unavně se držela na nohou..
,,Tsunade!!!"zakřičela pak leknutím Michiko a rozeběhla se za ní...........................................................................................

Orochimaru se pomalu otáčel..to už tam byli všichni..(jako všichni od Tsunade,nikdo nebojoval)Orochimaru nevěděl,že za ním už někdo je..,,Ahm!!"zasyknul leknutím a bolestí.
,,T-ty..."Naruto se usmál ale zároveň brečel nad Tsunade..A za ním Sasuke a Sakura...
,,Devíti ocasá liško.."Naruto trochu pootočil kuniem kterým Orochimarovi právě zasunul do žaludku..On se jen smál(Orochimaru).
Otočil se zpět na Tsunade..Ta ale už byla připravená...Nožem, který ona měla v srdci, nožem od své krve...zabodla orochimara přesně tam..kam on jí...Orochimaru udělal dva kroky dozadu..Šest lidí od něj přežilo..,,Vy-vyhrála..jssi..zasse..."a padal těch dvacet metrů do vody...
,,Tsunade!!"přiběhla k Tsunade Shizune,Sakura a Jiraya..Ona jen pomalu oddychovala...,,-ne Shizune"odsunula jí její ruku Tsunade,,už je pozdě na léčení"usmála se a prsty od krve jí pohladila obličej.,,Tsunade to..to né!Nikdy není pozdě!!"rozčilovala se Sakura..
,,Naruto..Pojď sem ke mě.."přivolala si ho..,,Ch-chci..a-aby..jsi..byl..n-novým..hoká-hokágem.."Narutovi ukápla slza..
,,Tsunade...Já vás nezklamu.."chytl jí za ruku...
Tsunade zavírala oči..
,,Ne..Ne!!!!"brečela Sakura..brečeli všichni...A nikdo nemohl uvěřit že Tsunade umřela...
,,Teď mám nový sen...Ochránit Konohu..Ochránit a chránit jí líp jak Tsunade...Nikdy..nikdy.."nedořekl to...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tygrovka-tvoje SBéčko♥ a spolumajitelka Tygrovka-tvoje SBéčko♥ a spolumajitelka | E-mail | Web | 10. září 2008 v 6:48 | Reagovat

pěkný,moc pěkný♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama