UŽ NESPŘÁTELUJU!!

ZÁKAZ REKLAM!! =X

SasuSaku část 6

26. srpna 2008 v 17:33
Dobře"řekl Sasuke a odešel.Stejně....tě má v malíčku Karin,Orochimaru..tak nevim o co se tu snažíš!!"řvala v duchu Sakura odešla pryč.
,,Ahoj!hinato!!".,,Čau Sakuro!Co je novýho?"ptala se a běžela k ní.,,No..ani nějak nic hinato víš..můžu se ti s něčim svěřit?"ptala se důvěřivě Sakura.,,S čím koliv..",,Tak dobře ale nikomu to neřikej!"hinata jen přikívla.Sakura jí řeklä všechno o Sasukem.,,A..Sakuro ty Sasukeho miluješ?",,Cože??Pravej opak!Já-Já bych..nevim co udělala....."teda aspoň myslim že ho nenávidim....zasoufala si..,,hinato já už musim domů...uklidit,a tak..měj se!",,Jo čau Sakuro!
hinata se šla podívat co dělá Naruto..Šla kolem mostu..A pak Nruta uslyšela..
..,,Tak jestli jí miluješ tak jí to řekni,ne?"to je Kiba a Naruto a kdo to tam ještě je??,,Ale jak????!"rozčílil se Naruto protože do něj furt Kiba,Neji a Shino rejpaly ať ,,někomu,, řekne že jí miluje...,,Jestli jí to neřekneš sám,tak jí to řeknem mi Naruto!A nebo,vymyslíme plán aby jí to došlo..."přemejšlel Shino..mmm..komu co řeknou?Naruto!!volala v duchu žalostně hinata..,,Něco vymyslíme.Ale až zítra já musim jít něco zařídit tak čau!!"křikl Kiba a už běžel pryč..
--deset minut pozdějc--
,,Jé!hinato!Co-co tu děláš??",,Já..Si tu čtu Naruto..",,Aha..A kde máš tu knížku?",,Byl to časopis a -on-mi-tet-u-uletěl víš?",,ahá!!A nechceš jít třeba znovu na rámen?",,mmm...T-tka-teda tak jo.."a šli.
,,Takže..co si dáme?"ptal se kuchař a koukal se na Naruta..,,jako vždy a ty?",,Já asi taky..",,hele,
hinato..no já se tě chtěl zeptat nooo....mmm..jak se máš?"Sakura má pravdu..jsem IDIOT!!řval na sebe Naruto..,,Já no..dobře!",,Tak to je dobře"zaradoval se Naruto a obejmul jí..
<![CDATA[//><!]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami Kami | Web | 26. prosince 2009 v 21:15 | Reagovat

tak u tohodle sem nemohla xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama